Aktualności

Gala Mody-Lublin 2011

2011-04-15

Już 15 kwietnia 2011 odbędzie się pierwsze w Lublinie wydarzenie modowo-artystyczne Gala Mody-Lublin 2011.

Gala Mody – Lublin 2011 będzie jednym z największych pokazów mody promującego Lublin jako kandydata do Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Odbędzie się on w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym „Etiuda”. Firmy odzieżowe z najwyższej półki oraz młodzi, ambitni lubelscy projektanci zaprezentują swoje kolekcje wiosna-lato 2011 oraz wskażą najnowsze trendy w modzie. Występy artystów działających i tworzących na Lubelszczyźnie zaspokoją gusta wymagającej publiczności.

Swoje kolekcje zaprezentują między innymi DeniCler, MaxMara, Potis&Verso, SunsetSuit, Arturo Bruni, Agnieszka Tokarz, Labels&Love, W.Śliwiński, La senza. Odbiorcami pokazu będą osobistości z branży biznesowej i artystycznej, jak i miłośnicy piękna, mody i wydarzeń artystycznych na najwyższym poziomie. Do udziału w gali zostaną zaproszeni przedstawiciele aktualnych władz województwa lubelskiego, politycy, ludzie biznesu, artyści, właściciele firm, redaktorzy naczelni i dziennikarze mediów regionu (około 200 osób).

Organizatorem Gali Mody – Lublin 2011 jest Agencja eventowo-modelingowa MagMar-models, wraz z  Agencją promocyjno-artystyczną ARTSAR. Informacje o projekcie można uzyskać na stronie www.galamody-lublin.pl.


 

 

szukaj